2019-ben elvégeztem a Magyar Jóga Akadémián az Oktatói képzést. Azóta oktatok jógát, azóta képzem magam folyamatosan.
12 évvel ez előtt mentem el az első jógaórára egy szűnni nem akaró váll és nyaki fájdalom miatt. Ma már 2-2 ½ órát gyakorolok reggelente, ezzel indítom a napot. Saját bőrömön tapasztalom a jóga pozitív élettani és szellemi hatását.
Meggyőződésem, hogy a helyes mozgás, a helyes légzés, a helyes életvitel (táplálkozás, alvási szokások) és az elfogadó, támogató közösség mind-mind nagyban hozzájárul egészségünk megőrzéséhez, jó közérzetünk fenntartásához.
A jóga képes arra, hogy az életmódunkat jobb irányba terelje.
Képzettségeim:
„A jóga gyakorlásával megnő az energiád, az életerőd, az élethosszod és az egészséged szintje.”
Szvámi Sivananda Szaraszvati